About Us

Kurulduğumuz ilk andan itibaren Türkiye'de oyun sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeyi, üyelerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayarak sektöre ilk adımlarımızı attık. Yüksek güvenlikli alışveriş sistemimiz ile size profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Firmamız kazanç odaklı değil, Müşteri Memnuniyeti odaklıdır.


Sistem içerisinde ve sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak etkinlik düzenlenmektedir. Ödeme verileriniz PayTR AŞ. Tarafınca güvende! Sistem üzerinden 3.parti yazılımlara verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz kesinlikle bizim tarafımıza paylaşımı bulunmamaktadır. Kart bilgilerinize kesinlikle firmamız ulaşmamaktadır.


 


Gncpin.com Güvenilir mi?


 


2020 li yılların başında hayal ettiğimiz işi planlarken 2021 Yılında harekete geçip yavaş ama emin adımlarla ilerlediğimiz bir Start UP projesi Gncpin'i sizlere kısaca tanımlayalım;
Burada Gamerlerin tamamen satın almak istediği Online Oyun ürünlerini satılabilicek EN UCUZ fiyatlara bu ürünleri satan bir Epin sitesi tasarlama fikriyle yola çıktığımız sitemizde tüm oyun alışverişlerinizi hızlı bir şekilde teslim etmeyi hedefledik. 


 


Gncpin yapıcağınız tüm işlemler en fazla bir kaç dakika. Kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutmak için elimizden geleni yapıyoruz ve sürekli güncelleniyoruz.


 


Size sunduğumuz fırsatları kısaca özetleyelim


 


* Alışveriş yapıcağınız tüm ürünlerden Bonus bakiye kazanırsınız! (Yorum yapma şartı vardır.)


* Satın aldığınız ürünleri anında teslim alırsınız.


* Üye olarak daha fazla indirim kazanabilirsiniz.


* Referans sistemimiz sayesinde getirdiğiniz arkadaşlarınızın yaptığı alışverişlerden otomatik olarak bakiye kazanabilirsiniz.
( En uygun fiyatlara ürün satışı yapıyoruz derken sözde değil gerçekten de öyle! ) Bunu siz değerli müşterilerimiz için yapıyoruz.


 


 


 Gncpin ödeme Güvenliğini Nasıl Sağlar?


 


* PayTR ödeme alt yapısıyla sizlere güvenilir bir ödeme hizmeti sunuyoruz.


* PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerimizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. 


* PayTR, müşterilerimizin ödeme yaparken oluşabilecek endişeleri azaltmaktadır.


* Ayrıca PayTR Kart bilgilerinizi saklamaz ve siz hariç kimse tarafından görünemez şekilde şifreler.


* Kart ödemesi Havale ve EFT İşlemlerinizi 7/24 Yapabilme imkanı da sağlar.


* Ayrıca diğer ödeme yöntemlerimizle Gncpin üzerinden Gpay ve Papara kartınızla alternatif ödeme yöntemlerimizi kullanabilirsiniz


 


 


Gncpin sizi korur yapıcağınız tüm işlemleri canlı destek üzerinden çözmek için bekleyen profesyonel ekibiyle size yardımcı olmak için her dakika adeta bir asker gibi nöbet tutar.


Gncpin size instagram kanalı üzerinden çeşitli kampanyalar yapar.


Gncpin Sizi DÜŞÜNÜR


 


 


Gncpin üzerinden yapıcağınız alışverişlerinizde hangi kişisel bilgileriniz görünüyor?


 


Gncpin sadece yöneticileri tarafından görülebilen size ait görebildiği tüm bilgiler şeffaf bir şekilde aşağıda belirtilmiştir.


 


Siteden sipariş verdiğiniz Üyelikli belirttiğiniz Mail Adresiniz


Sipariş verirken belirttiğiniz telefon numaranız


Siparişi oluşturduğunuz IP Adresi


ve son olarak siparişte istenilen teslimat bilgileri Örn: Teslimat Noktası, Pubg Mobile ID v.b