Category

: Knight Online

Description

Knight Online USKO Mgame ve Noah System tarafından severleriyle buluşturulmuş bu online savaş oyunu uzun yıllardır büyük bir kitleyi kendine bağlamış durumdadır.Çok içerikli destansı bir hikayeye sahip olan oyunda birçok sınıf vardır. Oyun online ve dünya genelinde aynı anda oynandığından çok geniş bir sosyal ağ niteliği de taşımaktadır.Oyunda birçok server bulunmaktadır. Bu serverlara giriş zaman zaman yoğunluktan güçleşmektedir.

Sitemizden kendinize uygun knight premium sistemini satın alıp oyuna daha kolay giriş yapabilirsiniz.Oyunda temel olan iki ırk Orc ve Humanlardır. İki güçlü ırkın var olma savaşı yanında oyunda olan birçok yaratık ve Boss larla da savaş içerisindesiniz.Bu savaşlar sırasında oyun parası ve itemler kazanmaktasınız.Savaşlarda para kazanmakta zorlanıyor iseniz sitemizden uygun fiyatlara Knight Cash satın alabilirsiniz.Oyun sürekli bir online Pazar barındırmaktadır. Oyuncular karakterlerini savaşlara buralardan satın aldıkları itemlerle, kıyafet ve silahlarla donanımlı bir şekilde hazırlamaktadır.Oyun paranız yetersiz ise kısa sürede online olarak sitemizden cash satın alabilirsiniz.

Rogue,Priest,Mage,Kurian,Porutu ve Warrior oyunda bulunan başlıca sınıflardır. Her iki ırkta da bu sınıflar vardır.Oyunda belirli bir seviyeye geldikten sonra kendi Clanınızı oluşturup diğer clanlarla ve diğer ırk Clanlarıyla savaşabilirsiniz.

read more...